Vouchery szkoleniowe/konferencyjne

Wychodząc naprzeciw życzeniom firm współpracujących z PTPiREE przygotowaliśmy dla Państwa możliwość zakupu vouchera szkoleniowego/konferencyjnego, który można zrealizować na zakup usług szkoleniowych i konferencyjnych realizowanych przez PTPiREE. Ma on ułatwić Państwu planowanie wydatków na cele szkoleniowo-konferencyjne, które mogą być trudne trudne do przewidzenia.

W związku z tym umożliwiamy Państwu zakup vouchera, który zachowuje swą ważność przez 12 m-cy od daty zakupu lub do końca kolejnego roku kalendarzowego. Umożliwia to większą elastyczność i przewidywalność w zakresie zakupu usług szkoleniowych/konferencyjnych oraz lepsze zarządzanie budżetem w Państwa firmie. Zakup vouchera będzie potwierdzony fakturą VAT w momencie jego zakupu.

Podstawowe zasady korzystania z vouchera:

  • Voucher szkoleniowy nie może zostać wykorzystany w ramach zakupu usługi konferencyjnej / Voucher konferencyjny nie może zostać wykorzystany w ramach zakupu usługi szkoleniowej.
  • Voucher może być zrealizowany jedynie na zakup usług szkoleniowych/konferencyjnych realizowanych przez PTPiREE ze stawką vat 23% .
  • Jeśli wartość usługi szkoleniowej/konferencyjnej przekracza wartość Vouchera szkoleniowego/konferencyjnego, posiadacz Vouchera jest zobowiązany do zapłaty kwoty stanowiącej różnicę pomiędzy wartością Vouchera, a wartością realizowanej usługi szkoleniowej/konferencyjnej.
  • Posiadacz Vouchera może posługiwać się Voucherem wielokrotnie do wyczerpania limitu kwotowego przypisanego do Vouchera lub do skończenia jego terminu ważności.
  • Ważność vouchera wygasa po 12 miesiącach od daty jego zakupu.

Mamy nadzieję, że nasza propozycja ułatwi Państwu zarządzanie budżetem szkoleniowo-konferencyjnym w trudnym czasie pandemii. Jeśli chcieliby Państwo uzyskać dodatkowe informacje i wyjaśnienia na temat zakupu vouchera zapraszamy do kontaktu:
Sebastian Brzozowski, tel. +48 61 846-02-31, tel. kom. 601-386-475, e-mail: brzozowski@ptpiree.pl

Załączniki: